proflora - logotyp - producent kompozycji kwiatowych
proflora - logotyp - producent kompozycji kwiatowych

FIRMA

Jesteśmy producentem kompozycji kwiatowych w szkle, figurach gipsowych, koszach, ceramice,
W branży ogrodniczej działamy od początku lat 70-tych. Kompozycjami kwiatowymi zajmujemy się od 1989r. W stałej ofercie sprzedaży mamy obecnie ponad 250 wzorów kompozycji kwiatowych z roślin zielonych połączonych ze spathiphyllum lub kalanchoe oraz kaktusów w różnego rodzaju pojemnikach wykonanych ze szkła, wikliny, brzozy, drewna, ceramiki, figur gipsowych. Stale staramy się rozszerzać nasze propozycje o nowe wzory i pomysły w aranżacjach kompozycji.
Współpracujemy z odbiorcami hurtowymi w kraju i Europie, jak również z wieloma kwiaciarniami. Jesteśmy w stanie zapewnić krótkie terminy realizacji dużych zamówień, które możemy dostarczyć własnym, specjalnie przystosowanym transportem

Kompozycje kwiatowe dostępne są w naszych punktach sprzedaży na giełdach kwiatowych:

Tychy ul. Sadowa 6, Hala Kwiatów stanowisko A-1 we wtorek i czwartek (http://www.sgk.tychy.pl/) w godz. 00-08


Kraków ul. Balicka 56, stanowisko 173 w czwartki i piątki w godz. 01-08 (w miesiącu sierpniu tylko we czwartek w godz. 01-08)  


Produkty nasze dostępne również w wybranych hurtowniach kwiatów doniczkowych oraz na innych giełdach kwiatowych m.in. Wrocław, Kielce, Częstochowa.
Sprzedaży wysyłkowej nie prowadzimy.
Zamówienia na dekoracje kwiatowe można składać na 2-3 dni robocze przed proponowanym jego odbiorem na e-mail proflora@bb.onet.pl lub poprzez formularz zamówień dla aktywowanych klientów. Aby aktywować konto klienta w bazie proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy, który mieści się w zakładce KONTAKT. Po ustaleniu dostępności wybranych wzorów i dokładnego terminu odbioru można je odebrać w firmie lub w naszych punktach sprzedaży na giełdach kwiatowych w Tychach lub Krakowie. Przy zamówieniach e-mailem bardzo prosimy o podanie dokładnego kodu wzoru, telefonu do kontaktu oraz danych firmy zamawiającej.


Sprzedaż w firmie wyłącznie hurtowa.
Więcej informacji pod nr tel
język polski +48 / 33 / 814-59-07
język angielski +48 / 601 550 605.
nie jesteśmy płatnikiem VAT, (wystawiamy rachunki "uproszczone")
FIRMA    |    OFERTA    |    KONTAKT    |    UŻYTKOWNIK    |    KOSZYK    |    GALERIA    |    POLITYKA PRYWATNOŚCI
©Copyright 2021 Proflora