PRODUCENT KOMPOZYCJI KWIATOWYCH W SZKLE, FIGURACH GIPSOWYCH, KOSZACH, CERAMICE


Jesteśmy producentem kompozycji kwiatowych w szkle, figurach gipsowych, koszach, ceramice,
W branży ogrodniczej działamy od początku lat 70-tych. Kompozycjami kwiatowymi zajmujemy się od 1989r. W stałej ofercie sprzedaży mamy obecnie ponad 250 wzorów kompozycji kwiatowych z roślin zielonych połączonych ze spathiphyllum lub kalanchoe oraz kaktusów w różnego rodzaju pojemnikach wykonanych ze szkła, wikliny, brzozy, drewna, ceramiki, figur gipsowych. Stale staramy się rozszerzać nasze propozycje o nowe wzory i pomysły w aranżacjach kompozycji.

Współpracujemy z odbiorcami hurtowymi w kraju i Europie, jak również z wieloma kwiaciarniami. Jesteśmy w stanie zapewnić krótkie terminy realizacji dużych zamówień, które możemy dostarczyć własnym, specjalnie przystosowanym transportem

Kompozycje kwiatowe dostępne są w naszych punktach sprzedaży na giełdach kwiatowych:

Tychy ul. Sadowa 6, Hala Kwiatów stanowisko A-1 we wtorek i czwartek (http://www.sgk.tychy.pl/) w godz. 00-08


Kraków ul. Balicka 56, stanowisko 173 we czwartki i piątki w godz. 02-08.

Produkty nasze dostępne również w wybranych hurtowniach kwiatów doniczkowych oraz na innych giełdach kwiatowych m.in. Wrocław, Tarnów, Kielce, Częstochowa.

Sprzedaży wysyłkowej nie prowadzimy.


Zamówienia na dekoracje kwiatowe można składać na 48 godzin przed proponowanym jego odbiorem na e-mail lub poprzez formularz zamówień dla aktywowanych klientów. Aby aktywować konto klienta w bazie proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy, który mieści się w zakładce KONTAKT. Po ustaleniu dostępności wybranych wzorów i dokładnego terminu odbioru można je odebrać w firmie lub w naszych punktach sprzedaży na giełdach kwiatowych w Tychach lub Krakowie. Przy zamówieniach e-mailem bardzo prosimy o podanie dokładnego kodu wzoru, telefonu do kontaktu oraz danych firmy zamawiającej. Klienci zalogowani mają bardzo wygodną platformę do dokonywania zmówień.


Sprzedaż wyłącznie hurtowa.
Więcej informacji pod nr tel
język polski +48 / 33 / 814-59-07
język angielski +48 / 601 550 605.

nie jesteśmy płatnikiem VAT, (wystawiamy rachunki "uproszczone")

Polityka prywatności
przejdź do m.proflora.pl >>