PRODUCENT KOMPOZYCJI KWIATOWYCH W SZKLE, FIGURACH GIPSOWYCH, KOSZACH, CERAMICE


Jesteśmy producentem kompozycji kwiatowych w szkle, figurach gipsowych, koszach, ceramice,
W branży ogrodniczej działamy od początku lat 70-tych. Kompozycjami kwiatowymi zajmujemy się od 1989r. W stałej ofercie sprzedaży mamy obecnie ponad 250 wzorów kompozycji kwiatowych z roślin zielonych połączonych ze spathiphyllum lub kalanchoe oraz kaktusów w różnego rodzaju pojemnikach wykonanych ze szkła, wikliny, brzozy, drewna, ceramiki, figur gipsowych. Stale staramy się rozszerzać nasze propozycje o nowe wzory i pomysły w aranżacjach kompozycji.

Współpracujemy z odbiorcami hurtowymi w kraju i Europie, jak również z wieloma kwiaciarniami. Jesteśmy w stanie zapewnić krótkie terminy realizacji dużych zamówień, które możemy dostarczyć własnym, specjalnie przystosowanym transportem

Kompozycje kwiatowe dostępne są w naszych punktach sprzedaży na giełdach kwiatowych:

Tychy ul. Sadowa 6, Hala Kwiatów stanowisko A-1 we wtorek i czwartek (http://www.sgk.tychy.pl/) w godz. 00-08


Kraków ul. Balicka 56, stanowisko 173 we czwartki i piątki w godz. 02-08.

Produkty nasze dostępne również w wybranych hurtowniach kwiatów doniczkowych oraz na innych giełdach kwiatowych m.in. Wrocław, Tarnów, Kielce, Częstochowa.

Sprzedaży wysyłkowej nie prowadzimy.


Zamówienia na dekoracje kwiatowe można składać na 2 dni robocze przed proponowanym jego odbiorem na e-mail lub poprzez formularz zamówień dla aktywowanych klientów. Aby aktywować konto klienta w bazie proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy, który mieści się w zakładce KONTAKT. Po ustaleniu dostępności wybranych wzorów i dokładnego terminu odbioru można je odebrać w firmie lub w naszych punktach sprzedaży na giełdach kwiatowych w Tychach lub Krakowie. Przy zamówieniach e-mailem bardzo prosimy o podanie dokładnego kodu wzoru, telefonu do kontaktu oraz danych firmy zamawiającej. Klienci zalogowani mają bardzo wygodną platformę do dokonywania zmówień.


Sprzedaż wyłącznie hurtowa.
Więcej informacji pod nr tel
język polski +48 / 33 / 814-59-07
język angielski +48 / 601 550 605.

nie jesteśmy płatnikiem VAT, (wystawiamy rachunki "uproszczone")

Polityka prywatności
przejdź do m.proflora.pl >>